Koszyk rollup
rollup maszt
rollup otwór
rollup haczyk
rollup stopki
rollup listwa

Mechanizm rollup

Rollup składa się z kasety z systemem rolującym, listwy zaciskowej, masztu oraz wydruku. Wysoka jakość aluminiowych części zapewnia trwałość i stabilność systemu. Rollup jest bardzo prosty do zmontowania, stosunkowo lekki i łatwy w transporcie. Rozkładany maszt trójdzielny zapewnia odpowiednie napięcie wydruku. Dzięki systemowi rolującemu, urządzenie po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, a schowany wydruk nie jest narażony na zniszczenia.

Jaka jest różnica pomiędzy Rollup Light a Rollup Strong oraz Cena?

Mechanizm Rollup STRONG wykonany jest z grubego aluminium. Po rozłożeniu jedna stopka (dla modeli 85x200 cm i 100x200 cm) utrzymuje stabilnie rollup w pozycji pionowej, a dla modeli 120x200 cm i 150x200 cm dwie pełne stopki stabilizują rollup. Im cieższa kaseta, tym tollup jest bardziej stabilny ze względu na nisko położony środek ciężkości.

Rollup LIGHT wykonany jest z cieńszego aluminium. Rollup tego wszystkich wielkości typu posiada dwie stopki wykonane z aluminium żebrowanego, co pozwala zachować dobrą stabilność.

Rollup LIGHT jest około 1 kg lżejszy od wersji Rollup STRONG.

W najtańszej wersji posiadamy rollup CENA - lekki rollup w pojedynczej, miękkiej torbie, który jest dobrym rozwiązaniem gdy reklama ma stać w jednym miejscu i nie będzie wymagała częstego rozkładania i składania rollupu.

Polecamy rollup Strong - stabilny, solidny i wytrzymały.

Rollup Light i Strong

Rollup Cena

Rollup Strong

rollup strong mechanizm

Rollup Light

rollup light mechanizm

Rollup Cena

rollup light mechanizm